خدائيش چندتا بوق مفيد ميزنی؟!

  بوق و کارائی آن در ایران و شهرهای بزرگ آن:<?xml:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

  مردم مسلمان ایران که همگی تخصص در بهره برداری و استفاده و سوء    استفاده از همه کس و همه چیز را دارند ببینید از بوق چگونه استفاده  میکنند:

بوق به معنای : خانوم بیا بالا تا یه جائی برسونمتون و …که معمولآ با پافشاری همراه است و باعث پائین آمدن سرعت و بوجون آوردن ترافیک خواهد شد . لازم به تذکر است که در تهران این نوع از انواع بوق کاربردی ترین است طوری که بعضی از جوانان و حتی جوانان قدیم بوق مخصوص برای این کار در ماشین تعبیه نمودند!(پیام اخلاقی:نکن اینکارو بی ناموس)

 

بوق به معنای : هشدار و خطر که مثلآ آقا یا خانوم بپا زیر ماشین نری!که متآسفانه پس از آنکه مصدوم یا مقتول به زیر چرخها رفته بکار میرود که بسیار بلند و یکنواخت بوده ولیکن دیر به صدا در می آید!(پیام اخلاقی: ماهی رو هر وقت از آب بگیری میمیره)

 

بوق به معنای : زنگ ساعت یعنی آقا یا خانوم چراغ سبز گشته جان عزیزت حرکت کن و بگذار ما هم به کارمان برسیم. که معمولآ   کوتاه و مسلسلوار می باشد و در صورت سنگین بودن خواب یا گوش طرف ممتد و همراه با فحش خواهد بود.(پیام اخلاقی:شب زود بخواب تا پشت چراغ خوابت نبره)

 

بوق به معنای توهم : و اینکه ترافیک است اما میزنم تا چشت دراد و یا بلکم ماشین جلوئی غیب شه! که توآم با ناکامی ست.(پیام اخلاقی: انقد بزت تا بوقت بسوزه بد بخت)

 

بوق به معنای :فحش و تفحش و بد وبیراه که عوامل آن بسیارند و توضيح آن خارج از حوصله شما و خودم میباشد. اگر این بوقها ادامه پیدا کند حالت خشن گرفته و کار به مسائل ناموسی و بی ناموسی کشیده می شود و در نهایت به برخورد فیزیکی و شکستن شیشه و کله ها و جر خوردن پاچه ها و استفاده از ابزار آلاتی چون قفل فرمون و در یک حرکت انتقام جویانه به برخورد شیمیائی و استفاده از اسید و…منجر می شود.(پیام اخلاقی:چشمت کور دندت نرم)

 

بوق به معنای تیکه پاره کردن تعارف 26.gif

برای مثال در مورد الاف ها: کامبیز جون یا امیر هوشنگ جون کج میری برسونمت (کجا می روی ؟)بیا بالا جون داداش نگران نباش پولشو میگیرم!11.gif

و در مورد آدم حسابی ها:بوق بوق آقا مهندس….کجا تشریف میبرین برسونمتون(به کجا چنین شتابان!)و یا خانوم دکتر یا خانوم مهندس!07.gif نوازندهء این نوع بوقها دور از چشم همسر و با دو بوق ممتد این کار را انجام میدهند!(چندان تفاوتی با مورد اول نداشته فقط با کلاسی تر است!)

(پیام اخلاقی:خودتی)03.gif

 

بوق به معنای :امشب عروسیه رو بوسیه10.gif و… و اینکه تا امشب هر غلطی کردیم کردیم 27.gifاما یه امشب رو همه باید بفهمند 13.gif. که همراه با خوشحالی و سرور و لی لی لی و فلاشر می باشد.(پیام اخلاقی:نوش جونت32.gif)

 

بوق به معنای :پرسیدن آدرس که با یک بوق کوتاه همراه است و معمولآ عابر جواب سر بالا می دهد(پیام اخلاقی: گشتم نبود نگرد نیست34.gif)

 

بوق به معنای :اینکه من مسافر کشم و اینکه مستقیم میرم و ….(پيام اخلاقی:برو کار ميکن مگو چيست کار...)

 

بوق به معنای :اینکه من عقده ای هستم و بوق ماشینم قشنگه . مثل بوق ماشیت امریکایی ها(پیام اخلاقی:خیلی بچه ای28.gif)

 

بوق به معنای :اینکه ماشین رو با بوق خریدم(پیام اخلاقی:خیلی خری به مولا)

 

بوق  به معنای:شادی برای پیروزی تیمهای ملی و صعود به جام جهانی و…که پدر آدم رو در می آورد.(پیام اخلاقی:اگرچه بوق نداریم اما ما را در شادی خود سهیم بدانید)

 

بوق به معنای :تشکر05.gif و تقدیر35.gif و سلام01.gif و خداحافظی 23.gifو زبون درازی 09.gifو ….(پیام اخلاقی نداریم)

 

/ 44 نظر / 13 بازدید
نمایش نظرات قبلی
نازنين

اين همه پيام داشت و نمی دانستيم... يا می دانستيم و خودمان را می زديم به ندانستن( چشمک)... بارانی باشی.

maryam

خوب ديگه نکنه خودت صدات شبيه بوقه اين ها رو می دونی! خداييش ناز بودن به منم سر بزن جوون!

shaghayegh_srs

سلام.......... خوبی !!! ممنوم که سر زدين !!!!

اسمر

سلام م م م م م م م م م م

~.: A SH I K :.~

عجب ! پس که اينطور .. جالب بود ولی ميگم اون اولش مردم مسلمام ..؟!! يعنی چه ؟! منظورت مردم مسلمان بود .. يا بهتر بگم امت ِ شهيد پرور ؟! .. لول ! بدرود!!!

sami

سلام . نامرد آپ ميکنی به من خبر نميدی ؟ :((:((:((... بوووووووووووووق >> دفعه آخرت باشه :(( . بوووووووق . سلام برسون .

مريم

هواي تو جا مانده در هواي شعرم صداي تو چيزي نمانده است بگويم براي تو پايان دفتر غزلم مرگ شعر نيست سرشارم از حقيقت بي انتهاي تو تقديمتان تمامي اين شعرهاي سبز شاعر شدم كه واژه‌هاي بريزم به پاي تو روح هميشه بسته من را ورق بزن شايد دوباره گل كند از دست هاي تو اين دفتر از هواي تو لبريز شعر شده با من بمان كه باز بگيرم هواي تو /سلام عزيزم ببخشيد من مدتی نيودم خوشحال شدم که فراموشم نکردی بازم سر بزن

داریوش

سلام به آقا داريوش گل و حسته نباشيد... من برگشتم....تمنا /كاش آن آينه اي بودم من /كه به هر صبح تو را مي ديدم /مي كشيدم همه اندام تو را در آغوش /سرو اندام تو با آنهمه پيچ /آنهمه تاب /آنگه از باغ تنت مي چيدم /گل صد بوسه ناب .....حمید مصدق...خدا قوت...داریوش...

mahdiye

salam azizam baba khalagh bba bogh be boghe mardom chi kar dary gir dadaiaaaaaa bezar rahat bashan:D vali khili hes daria cheghade tafsil kardy boghe mardomo:d felan bazam miam inja:d

mohadese

salam khobi?khoshi? hame khoban?khanevade khoban?bogh? be man che aslan?aslan be man che?:D